Opony i felgi

 

Opony są elementem pojazdu, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo. Należy pamiętać o tym, że jest to jedyny kontakt pojazdu z drogą. Dlatego ważne jest aby właściwie kontrolować i oceniać stan ogumienia. Głębokość bieżnika, ciśnienie oraz rok produkcji są parametrami, które mają ogromny wpływ na przyczepność i niezawodność opony a tym samym bezpieczeństwo jazdy. W celu poprawienia komfortu oraz zwiększenia trwałości opon zalecanym jest pompowanie kół azotem, który gwarantuje stałość ciśnienia w dłuższym okresie niż tradycyjne pompowanie powietrzem.

 

Za pomocą wysokiej klasy wyważarek i montażownic serwisanci PointS Stanfex wykonają dla Państwa wysokiej jakości usługę a doradcy klienta dobiorą właściwą oponę do Państawa samochodów. Dla klientów którzy cenią sobie komfort oferujemy usługę przechowywania opon.

 

Firma PointS Stanfex zajmuje się również doborem i sprzedażą felg aluminiowych i stalowych renomowanych marek.

 

Więcej informacji o felgach oraz dobór do auta:

ALCAR

 

 Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marek opon: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Michelin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran, Continental, Uniroyal, Point-S, Bridgestone, Firestone, Dayton, Pirelli, Hankook

 

W naszych auto serwisach w Koszalinie, Słupsku i Szczecinie opony i felgi zawsze kupisz w atrakcyjnych cenach.